CFR 8 to nowe spojrzenie na sprawdzony program edukacji zawodowej !

wkrótce szczegółowe informacje o CFR8

Kurs zawodowy to 12 dni spotkań poświęconych metodom, sposobom i doświadczeniom…

Poszczególne sesje przygotowują do stworzenia planu działania i solidnej refleksji organizacyjnej dotyczącej celów, następnie do prowadzenia kampanii mającej na celu zebranie funduszy.

Na koniec realizacja kampanii fundraisingowej wspierana przez konsultantów.

Ruszamy w maju zgłoszenia już!

j.mika@fundraising.org.pl

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruszyła rekrutacja na CFR 8

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu podejmuje działania mające na celu integrację i promocję środowiska polskich fundraiserów w kraju i za granicą, popularyzuje wysokie standardy etyczne w działalności fundraisingowej oraz edukuje w zakresie fundraisingu.

Zajmujemy się realizacją naszej misji poprzez następujące działania:

Edukacja przyszłych i obecnych fundraiserów na temat etycznego i planowego pozyskiwania funduszy.

 

konferencje fundraisingu.

 

Spotkania Klubu Fundraisera na terenie całej Polski.

 

Konsultacje w zakresie prowadzenia kampanii fundraisingowej, wprowadzania strategii fundraisingowej w organizacji i przeprowadzania zmian w organizacji po wprowadzeniu fundraisingu.

 

nasi trenerzy współpracują z uczelniami wyższymi i prowadzą kursy z fundraisingu, odbyły się w ramach programów studiów magisterskich uzupełniających na UPJP2 w Krakowie, WSB Poznań, Opole.
Tworzenie odpowiedniego środowiska prawnego dla fundraiserów i organizacji pozarządowych.
Budowanie sieci fundraiserów zawodowych.

Ułatwiamy też udział w szkoleniach za granicą, dzięki żywym relacjom, jakie łączą nas z fundraiserami w wielu krajach, na kilku kontynentach. Współpracujemy z nimi przy licznych projektach, a wykładowcy PSF prowadzili kursy i sesje na konferencjach m.in. na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Japonii, Francji i Izraelu.

Od początku swego istnienia PSF jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Fundraisingu (EFA), Organizacja ta skupia narodowe stowarzyszenia zawodowe fundraiserów w całej Europie. Współpracuje także z amerykańską AFP. Jako jedyni w Polsce mamy prawo przyznawać fundraiserom sygnowany przez PSF i weryfikowany przez Komisję szkoleń EFA Certyfikat, który potwierdza profesjonalne kwalifikacje i jest uznawany na całym świecie. Dotąd uczyliśmy  ponad 300 certyfikowanych specjalistów, którzy zebranymi pieniędzmi udowodnili, że są skuteczni w tym fachu. Prowadzimy również kursy na kilku uczelniach wyższych. Więcej na dedykowanej stronie szkoleń PSF www.szkolenia.fundraising.org.pl

Polskie organizacje mogą lepiej wypełniać swoją misję i będą bardziej stabilne finansowo jeśli podejmą kształcenie profesjonalistów odpowiedzialnych za rozwijanie relacji z darczyńcami, rozwijanie sieci darczyńców oraz etyczne pozyskiwanie sponsorów a także planowe poszukiwania innych  funduszy na działalność statutową.